ZŁOTA ERA - MEDYTACJA ŚWIATŁA
Szukaj:
Witamy Cię Gościu na ZŁOTA ERA - MEDYTACJA ŚWIATŁA. Zarejestruj się lub zaloguj, aby otrzymać pełen dostęp do strony.
...Nawigacja...
Forum
Film o medytacji
Medytacja na rzecz wzniesienia
...Online...
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 220
Najnowszy Użytkownik: Aleksandz50
...Złoty Wiek Gai...
https://krystal28.wordpress.com/
...Zobacz Temat...
ZŁOTA ERA - MEDYTACJA ŚWIATŁA | Forum Medytacji Światła | Różne medytacje
Autor Medytacja na rzecz Wzniesienia
szymura
Super Administrator

Postów: 10
Data rejestracji: 28.01.11
Dodane dnia 04-09-2016 16:39
Świat potrzebuje grupowego przytulenia

.

Nadszedł czas, aby ponownie podjąć działania!
Nadszedł czas, aby wziąć losy naszego świata we własne ręce! Wszyscy zgadzają się, że proces planetarnego wyzwolenia trwa zbyt długo. Oto nasza szansa, aby wspólnie przyspieszyć ten proces. Dlatego uaktualniamy naszą Cotygodniową Medytację na rzecz Wydarzenia i przekształcamy ją w Cotygodniową Medytację na rzecz Wzniesienia, aby dotrzeć do jak największej liczby osób, jak to tylko możliwe.

Rozprowadzajcie to wszędzie! Podzielcie się tym na całym świecie! Proszę opublikujcie o tym na swoich stronach internetowych i blogach. Zaproście duchowe ugrupowania, aby do nas dołączyły. Jeśli znacie alternatywne media, możecie to do nich wysłać. Możecie utworzyć grupę na Facebook dla lokalnej grupy ludzi w waszej części świata. Potrzebujemy również jedną główną grupę na Facebook dla tego wydarzenia. Możecie utworzyć film na ten temat i umieścić go na Youtube.

Badania naukowe potwierdziły pozytywne efekty masowych medytacji na ludzkie społeczeństwo, więc każdy z was, kto weźmie udział w tej medytacji może rzeczywiście pomóc przybliżając Wydarzenie:
http://thespiritscience.net/2015/06/18/studies-show-group-meditation-lowers-crime-suicide-deaths-in-surrounding-areas/
.
http://www.worldpeacegroup.org/washington_crime_study.html
.
Ta medytacja pomoże siłom Światła do uziemienia energii Światła na powierzchni planety, wzmacniając siatkę Światła, co jest potrzebne dla przyspieszenia procesu Wzniesienia. Ilość ludzi biorąca udział w tej medytacji jest najbardziej wpływowym czynnikiem w mocy populacji na powierzchni Ziemi dla przyspieszenia tego procesu.
.
Obecnie przesuwamy naszą medytację do 16.00 czasu środkowoeuropejskiego w każdą niedzielę, aby ludzie w Azji mogli medytować razem z nami. [Polska 18.00, Nowy Jork 12.00, Chicago 11.00, Kalifornia 9.00] Będziemy zawsze prowadzić tę medytację o godz. 16.00 czasu środkowoeuropejskiego w każdą niedzielę, bez względu na czas letni czy zimowy. Możesz przekonwertować ten czas do swojej lokalnej strefy czasowej tutaj:
.
http://www.worldtimeserver.com/convert_time_in_UTC.aspx
.
Albo tutaj:
.
http://www.timezoneconverter.com/cgi-bin/tzc.tzc

.

Instrukcje:

1. Użyj własnej techniki doprowadzającej cię do odprężającego stanu świadomości.

2. Ustanów intencję, aby użyć tę medytację jako narzędzia do przyspieszenia procesu Wzniesienia Ziemi i jej mieszkańców.

3. Wizualizuj filar Światła wysyłany z Galaktycznego Centralnego Słońca, przechodzący przez wszystkie punkty Światła wewnątrz naszego Układu Słonecznego, a następnie przez twoje ciało do środka Ziemi. Wizualizuj kolejny filar Światła podnoszący się ze środka Ziemi, a potem w górę przez twoje ciało i do góry do nieba w kierunku wszystkich istot Światła w naszym Układzie Słonecznym i naszej galaktyki. Teraz przebywasz w dwóch filarach Światła, Światła płynącego jednocześnie w górę i w dół. Utrzymuj te filary Światła aktywne przez kilka minut.

4. Teraz wizualizuj to Światło jako tęczowy wir, rozszerzający się po całej Ziemi, a następnie po całym Układzie Słonecznym, usuwający wszelką ciemność i anomalię, rozpuszczający Matrix i przynoszący szczęście, obfitość, pokój i miłość dla wszystkich istot wewnątrz naszego Układu Słonecznego.

5. Wizualizuj pełne Ujawnienie i uwolnione masywne informacje o pozaziemskiej obecności i tajnych programach kosmicznych przez środki masowego przekazu. Wizualizuj utworzenie dla wszystkich nowego sprawiedliwego systemu finansowego. Wizualizuj Pierwszy Kontakt z przyjaznymi rasami pozaziemskimi. Wizualizuj jak Wydarzenie ma miejsce wreszcie wyzwalające Ziemię.
.
Zwycięstwo Światła!
Przetłumaczyła Krystal
Wyślij Prywatną Wiadomość
Skocz do Forum:
...Logowanie...
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
...Shoutbox...
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Brak postów.


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie